Regulamin sklepu internetowego www.cezamed.pl

Administratorem sklepu internetowego www.cezamed.pl jest:

Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAMED S.C.

ul. Samulowskiego 1A; 10-530 Olsztyn

tel. 89 527 64 14 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Zamówienia można składać:

- poprzez stronę sklepu internetowego: www.cezamed.pl - przez całą dobę i cały rok, postępując zgodnie z podpowiedziami sklepu

- telefonicznie, faksem lub e-mailem podając nazwę produktu, ilość, cenę (sugerując się ofertą sklepu internetowego), dane adresowe i kontaktowe.

Uwaga: należy podać nr tel. i adres e-mail ponieważ w niektórych przypadkach istnieje konieczność uzyskania potwierdzenia zakupu, przekazania ważnej wiadomości lub ustalenia innych dodatkowych informacji niezbędnych w celu realizacji zamówienia.

2. Zamówienia realizowane są do:

Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAMED S.C.

ul. Samulowskiego 1A; 10-530 Olsztyn

tel. 89 527 64 14 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zamówienia należy wypełnić poprawnie, ponieważ tylko takie będą realizowane. Złożenie poprawnego zamówienia zostanie potwierdzone wiadomością e-mail.

Zamówienia rozpatrywane i realizowane są następnego dnia roboczego od złożenia.

3. Za zakupiony towar można zapłacić na trzy sposoby

- za pobraniem

- przedpłata na konto. W tym przypadku zamówienia realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

- gotówka, karta - odbiór osobisty w

Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAMED S.C.

ul. Samulowskiego 1A; 10-530 Olsztyn

tel. 89 527 64 14 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Dostawa odbywa się za pośrednictwem:

- Poczty Polskiej - 2 -7 dni (uzależnione od sprawności działania poczty) cennik

- Firmy kurierskiej DPD - w ciągu 24h w dni robocze (od momentu nadania przesyłki) cennik

Zamówienia za pobraniem realizowane i wysyłane są w kolejności ich spływania, a w przypadku przedpłat w kolejności zaksięgowywania na koncie.

Na termin realizacji zamówienia maja wpływ:

a) czas oczekiwania na wpłynięcie i zaksięgowanie wpłaty ( dotyczy zamówień na zasadach przedpłaty)

b) czas realizacji i przygotowania do wysyłki zamówienia

W naszej ofercie dostępne są towary gotowe do wysyłki zazwyczaj w trybie 24h. Oferujemy również takie towary, które postawione są do dyspozycji przez producentów i składowane w ich magazynach, a dostępne dla Państwa za pośrednictwem naszej firmy z nieco dłuższym czasem realizacji zamówienia. W celu upewnienia się, że dany towar znajduje się aktualnie w magazynie lub ustaleniu terminu dostawy prosimy o kontakt tel. +48 89 527 64 14 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku zaistnienia nieprzewidzianej okoliczności dział handlowy powiadomi klienta.

c) oraz czas dostarczenia wysłanego towaru za pośrednictwem poczty lub kuriera. Czas dostarczenia przesyłki należy liczyć od momentu nadania (o tym fakcie klient jest powiadomiony e-mailem).
Biorąc pod uwagę powyższe termin realizacji zamówienia może wynosić 14 dni.

5. Wraz zakupionym towarem klient otrzymuje:

- fakturę VAT lub paragon fiskalny potwierdzający zakup

- gwarancję producenta - jeśli produkt jest objęty gwarancją

- gwarancję satysfakcji - w ramach której klient może zwrócić towar w terminie 10 dni od daty dostarczenia.

6. Wszystkie ceny towarów zamieszczone na stronie internetowej podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów proporcjonalnie do ich wartości. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Ceny podane na stronach serwisu www.cezamed.pl dotyczą oferty sklepu internetowego i obowiązują przy zamówieniach przez sklep internetowy. Należy traktować je jako zaproszenie do negocjacji. Podane ceny obowiązują do wyczerpania zapasów w magazynach naszych dostawców, wiec mogą ulec zmianie. Dla uzyskania wiążącej ceny, prosimy o kontakt telefoniczny: +48 89 527 64 14

7. Wszelkie informacje i zdjęcia znajdujące się w naszym serwisie pochodzą od producentów i dystrybutorów. Dlatego też zastrzegamy sobie prawo dokonania zmian bez uprzedzenia, a przedstawione produkty mogą różnić się od oferowanych w sprzedaży w związku z wprowadzeniem przez producentów nowych szat graficznych, prowadzeniem akcji promocyjnych.

Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAMED S.C. zastrzega sobie prawo do wycofania produktu ze sprzedaży.

Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAMED S.C. zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwość np. brak nr tel. lub adresu e-mail, jak również bez podania przyczyny.

UWAGA:
Niniejszy katalog nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów.

Zamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem. Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAMED S.C. jako administrator sklepu internetowego www.cezamed.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zawartych w serwisie.