iSmile wybielanie

PDFDrukujEmail
brak obrazka
With shipment Wysyłka kurierska for 20,00 zł
Cena sprzedaży 153,66 zł
Cena sprzedazy bez VAT 142,28 zł
Podatek 11,38 zł
Opis

ISmile pędzelek do wybielania zębów

ISmile to skuteczny i wygodny system do domowego wybielania zębów. Wyjątkowa kombinacja substancji aktywnych żelu iSmile sprawia, że działanie wybielające jest szybkie. Wysoka skuteczność iSmile zapewnia natychmiastowe usuwanie przebarwień z Twoich zębów.

Bezpieczny dla zdrowia zębów i dziąseł iSmile to szybkie i efektywne wybielanie zębów. Neutralne pH iSmile sprawia, że żel jest obojętny dla szkliwa, co zapewnia bezpieczeństwo Twoim zębom. Podczas wybielania składniki aktywne wnikają głęboko w strukturę tkanek zębów, aby utlenić powstałe tam przebarwienia i przywrócić biel Twojego uśmiechu.

Wyjątkowo łatwy w zastosowaniu. Nadzwyczaj prostą procedurę aplikacji zapewnia specjalny sztyft z automatycznym systemem dozowania żelu wybielającego. Precyzyjny pędzelek pozwala na wygodne i równomierne rozprowadzenie żelu na zębach, bez stosowania skomplikowanych osłon dziąseł, bez nakładek i bez plastrów.

Do opakowania dołączony jest poręczny retraktor policzków (wielokrotnego użytku), dzięki któremu nakładanie żelu jest jeszcze wygodniejsze. Odsłania on zęby tak, by dokładnie widzieć gdzie skierować pędzelek. Dodatkowo w opakowaniu znajduje się kolornik, który pomoże śledzić efekty wybielania.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.