Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Ciśnieniomierze

Szeroki wybór niezwykle intuicyjnych w obsłudze, trwałych urządzeń! W sklepie internetowym naszego Centrum Zaopatrzenia Medycznego znajdą Państwo zarówno ciśnieniomierze zegarowe, jak i elektroniczne w bardzo różnorodnych wariantach. Tego typu sprzęt dostępny jest w sprzedaży m.in. w wersji przeznaczonej specjalnie dla noworodków i niemowląt (model HS20C), do powieszenia na ścianie lub postawienia (typ stojąco-wiszący) czy w wersji nadgarstkowej. Istnieje ponadto możliwość zamówienia mankietów opracowanych pod kątem potrzeb osób otyłych.

Niezależnie od tego na który z prezentowanych modeli się Państwo zdecydują, możemy zagwarantować bardzo wysoką wiarygodność wykonywanych pomiarów. Polecamy w szczególności ciśnieniomierze automatyczne, które umożliwiają wygodne zapisywanie do nawet kilkudziesięciu wyników badań i wyposażone są w czytelne ekrany LCD. Wszystkie urządzenia elektroniczne sprzedajemy wraz z funkcjonalnymi pokrowcami ułatwiającymi transport. Ich dodatkową zaletą jest funkcja wykrywania nieregularnego tętna.

W ofercie znajduje się również osprzęt do ciśnieniomierzy w postaci mankietów i zasilaczy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące asortymentu!

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Aktywne filtry