Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Termometry

Wybuch pandemii koronawirusa spowodował, że precyzyjny pomiar temperatury ludzkiego ciała stał się nieodzowny praktycznie wszędzie, począwszy od szkół, przez zakłady pracy, aż po urzędy i innego rodzaju instytucje publiczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, poszerzyliśmy asortyment naszego sklepu internetowego o precyzyjne termometry bezkontaktowe Microlife NC oraz Tech-Med, którymi bez problemu mogą posługiwać się osoby w dowolnym wieku. Dodatkowym atutem tego rodzaju urządzeń jest możliwość sprawdzenia temperatury wody czy mleka przygotowywanego dla dzieci w sposób niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła.

Wszystkie z nich zapewniają błyskawiczne pomiary, często w czasie nieprzekraczającym 1 sekundy. Po wykryciu gorączki, rozlegnie się alarm dźwiękowy. Oprócz produktów bezdotykowych, w ofercie naszej firmy znajdą Państwo też szklane termometry bezrtęciowe wypełnione galem, na które udzielamy wieczystej gwarancji.

Polecamy zapoznać się również z pozostałym asortymentem naszego Centrum Zaopatrzenia Medycznego!

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry