Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Odzież ochronna i obłożenie

CEZAMED to rozwiązania wykorzystywane podczas leczenia Pacjentów, które pozwalają na jak najlepsze, najszybsze i najbezpieczniejsze przeprowadzanie badań, zabiegów oraz operacji. Nie mogło jednak u nas zabraknąć również takich produktów, jak odzież ochronna. W jej skład wchodzą m.in. fartuchy fizelinowe oraz maski i czepki chirurgiczne. Dzięki nim, osoby ze służby zdrowia mogą zadbać nie tylko o swoje zdrowie, ale również o zdrowie wszystkich swoich Pacjentów - odpowiednia sterylność oraz jednorazowe produkty nie pozwolą na rozprzestrzenianie się bakterii i wirusów na kolejne osoby.

W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć wspomnianych już fartuchów fizelinowych oraz masek i czepków chirurgicznych, które wymagane są przy każdym zabiegu oraz operacji. Oprócz odzieży ochronnej, znaleźć u nas można także podkłady i prześcieradła z włókniny, które konieczne są w każdym gabinecie.

CEZAMED to bogata oferta i atrakcyjne ceny. Dzięki nam, każda placówka medyczna zawsze będzie wyposażona we wszystkie potrzebne produkty – zapraszamy!

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Aktywne filtry