Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Pulsoksymetry

Wysokiej klasy urządzenia elektroniczne służące do wykonywania precyzyjnych pomiarów saturacji krwi oraz tętna. Oferowane w naszym sklepie internetowym pulsykometry w atrakcyjnej cenie 99,00 zł bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w domu, jak i w profesjonalnych placówkach prywatnych oraz publicznych zajmujących ochroną zdrowia, a także medycyną sportową. Obydwa modele dostępne w sprzedaży są niezwykle intuicyjne w obsłudze, posiadają duże, czytelne wyświetlacze i charakteryzują się niskim poborem energii.

Dzięki kompaktowym rozmiarom, nasze pulsykometry można bez problemu zabrać ze sobą w podróż. Wykonanie pomiarów jest na tyle proste i całkowicie bezbolesne, że urządzeniami mogą posługiwać się nawet dzieci. Badając się nimi regularnie, można wykryć problemy zdrowotne na bardzo wczesnym stadium - należy wówczas skonsultować wyniki z lekarzem i podjąć odpowiednie leczenie.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszego asortymentu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz do zakupów w sklepie!

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Pulsoksymetr Tech-Med

Cena 99,00 zł
Pulsoksymetr  TM-PX30o małych wymiarach dł.58mm x wys.33 x szer.36mm, który w pełni spełnia swoje funkcje zarówno w szpitalach, przychodniach,...

Pulsoksymetr CMS 50D

Cena 99,00 zł
Prosty i szybki pomiar saturacji i pulsu Czytelny również w ciemności wyświetlacz LED Wskaźnik zużycia baterii Dokładny pomiar i trwała...