Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Rękawice medyczne

Oferujemy Państwu niezwykle rozbudowany asortyment produktów charakteryzujących się bardzo dobrą elastycznością, wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, np. ścieranie, a także stanowiących skuteczną barierę dla różnego rodzaju potencjalnie niebezpiecznych organizmów. Wszystkie rękawice medyczne prezentowane w tej kategorii doskonale dopasowują się do kształtu dłoni, dzięki czemu sprawdzą się nie tylko przy różnego rodzaju czynnościach diagnostycznych oraz przy np. zmianie opatrunków czy podczas iniekcji, lecz również można je wykorzystać w gabinetach kosmetycznych czy w przemyśle spożywczym.

Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów, bez problemu znajdą Państwo u nas produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. W ofercie znajdują się między innymi chirurgiczne, sterylne rękawice medyczne gwarantujące pewny chwyt podczas prac wymagających szczególnej precyzji, wyroby nitrylowe bezpudrowe idealne do czynności pielęgnacyjnych z użyciem substancji tłustych czy komfortowe w użytkowaniu rękawiczki winylowe.

Oprócz tego, można u nas zamówić również w niskiej cenie klasyczne produkty lateksowe w wersji pudrowanej i bezpudrowej oraz foliowe pakowane po 100 sztuk.

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-36 z 41 pozycji

Aktywne filtry