Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Hurtownia sprzętu medycznego Cezamed powstała z inicjatywy Renaty Bielskiej, Tomasza oraz Moniki Pietkiewicz. Specjalizujemy się w zapewnieniu kompleksowej obsługi służby zdrowia zarówno szpitali, przychodni, gabinetów prywatnych jak i pacjentów indywidualnych.

Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży medycznej i odpowiednie strategie, które pozwalają nam dynamicznie się rozwijać.

Aby sprostać potrzebom rynku i Państwa oczekiwaniom nawiązujemy współpracę handlową z wiodącymi producentami sprzętu medycznego. Poszerzając tym samym ofertę o nowe marki i produkty wysokiej jakości. W ofercie posiadamy produkty takich firm jak: Polfa Lublin, Terumo, Riester, 3M, Hartmann, Omron, Ecolab, Hansa, Wojdak, Eldan, Julex, Medi-Sept, Medilab, Habys, OPIW, Kaps, Pani Teresa i inne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową. Mamy nadzieję, że spotka się z państwa zainteresowaniem i wkrótce będziemy mieli przyjemność gościć państwa w gronie naszych klientów.

 

DOSTAWA ZAMÓWIONEGO TOWARU JUŻ OD 0zł NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

STAŁYM KLIENTOM PROPONUJEMY SUPER RABATY

PAMIĘTAJ U NAS ZAWSZE MOŻESZ NEGOCJOWAĆ CENĘ