Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Materiały opatrunkowe

Tych produktów pod żadnym pozorem nie może zabraknąć w domu, w apteczce samochodowej, w zakładzie pracy i wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko wypadku! Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksowy zestaw materiałów opatrunkowych obejmujący m.in. kompresy jałowe i niejałowe w różnych rozmiarach, plastry Bactigras o długotrwałym działaniu antybakteryjnym, samoprzylepne opaski elastyczne o świetnych właściwościach adhezyjnych, a także rękawy siatkowe na dłonie, stopy, kolana, głowę czy biodra.

Oprócz wyżej wymienionych produktów, można u nas nabyć również opaski dziane, bawełnianą gazę 17-nitkową oraz watę produkowaną z mieszanki włókien bawełnianych i wiskozowych o bardzo dobrych właściwościach absorpcyjnych. W sprzedaży znajduje się też opatrunek indywidualny typu “W”, którego używa się do tamowania szczególnie niebezpiecznych ran - postrzałowych i mocno krwawiących.

Wszystkie materiały opatrunkowe dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, zapraszamy więc Państwa serdecznie do składania zamówień. Gwarantujemy szybką wysyłkę towaru!

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-36 z 37 pozycji

Aktywne filtry